Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Icsi aha biológiai hámlasztás,...

Icsi aha biológiai hámlasztás, meg esemény elötti pakolástól mit várjak?

Figyelt kérdés
eltünteti a hegeket?és a piros foltokat?

2012. okt. 16. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó termék, nagyon puha bőrt varázsol mindössze 45-50 perc alatt. A halvány ráncokat is kisimítja. Üde arcbőrt eredményez. Szerintem megéri az árát.

Viszont: nekem is voltak piros foltok az arcomon, amik régebbi, durvább pattanások után maradtak(bár el kell mondjam, ez kb. csak 4-5 folt, tehát egyáltalán nem volt vészes) és másfél éve használok különböző ilcsi termékeket(hámlasztó lemosó és arcpakolás, arckrém) és ennyi idő alatt hozta kb. 90%-osan rendbe a bőröm! Tehát senki ne várjon 1 alkalom után csodát, sőt, 1 hónap után sem! Bár ez függ a bőr állapotától is. A durvább hegeket, mélyedéseket szerintem vagy nem, vagy csak hosszú és rendszeres használat után lehet "eltüntetni", halványítani, de lehet kell hozzá más termék, illetve kozmetikai kezelés is. Érdeklődj ilyen helyeken, mert én most csak a saját tapasztalataimat írtam le, a saját arcbőröm állapotához mérten nagyon jók az ilcsi termékek!

2012. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halványítja,de a mikrodermabrázió tünteti el a hegeket.
2012. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!