Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet valahogyan tüntetni...

El lehet valahogyan tüntetni egy adott bőrfelületről a faggyúmirigyeket?

Figyelt kérdés
A testem bőrének egy vékony rétegén sok-sok apró faggyúmirigy van, ami zavaró számomra. Van valamilyen otthoni módja, hogy eltüntessem őket, de úgy, hogy később ne legyen pattanásos a terület, mert valamiért a faggyú vagy valamilyen testváladék nem tudna normálisan kiürülni?
2009. aug. 7. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A faggyúmirigyek szőrszálakhoz kapcsolódnak: [link] , nem lehet őket eltűntetni, sőt nem is lehet észrevenni, ha nincs ott pattanás vagy sötét szőrszál...

Szóval én így nem igazán értem, hogy mit akar takarni az, hogy sok apró faggyúmirigy a bőr egy vékony rétegén... Esetleg sok miteszer vagy pattanás?

2009. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!