Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit várnak el egy fodrásztanul...

Mit várnak el egy fodrásztanulótól?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, pályát módosítok.Első sorban fodrászokhoz intézem a kérdésem, mi az amit egy fodrásztanulótól elvárnak?


Még egy kérdés, hogyan tartsam karban a babafejemet. Hogy őrizzem meg a jó állapotát?



2012. okt. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire vagy konkrétan kíváncsi?

Elvárják, hogy igyekezz, hogy akarj tanulni, hogy bejárj az órákra, hogy gondoskodj modellekről, akiken gyakorolni tudsz. De ez minden helyen így van. A babafej: ha úgy használod, ahogy kell, akkor nem lesz semmi baja. Mire gondolsz, miben menne tönkre?

2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szalonba mész gyakorlatra, ott mindent meg kell csinálnod, ami csak a fodrász eszébe jut, a keze alá kell dolgozni, hajat mosni, takarítani, figyelni, stb.
2012. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Babafej: esetleg, hogy kiszárad a haja a samponozástól, balzsamozzam? Azt már tudom, hogy csak hideg vizezni szabad.


Figyelek, a keze alá dolgozom, bár csak most kezdtem pár napja, még nem tudom minden gondolatát, de egy másik tanulója, már 1 éve nála van, és kicsit irigylem, mintha már gondolatolvasója lenne... Takarítani takarítok, de nagyon magam nem merek neki állni semminek, még is csak az ő üzlete, mindig várom az utasításait, de lehet magamtól is kéne cselekednem?

2012. okt. 20. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy az üzletben mit vár tőled a tanárod, azt tőle kell megkérdezned. Az, hogy a másik tanuló már sok minden tud, nem csoda, hiszen egy éve ott van. Majd te is ilyen leszel, ne izgulj. Esetleg vele is beszélgethetnél, milyen volt, mikor ő kezdte a tanulást...
2012. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen beszélgettem mindkettővel természetesen, csak mások véleményére is kíváncsi vagyok, hogy biztos maximális legyen a teljesítményem.
2012. okt. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!