Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a biki vonalammal,...

Mit tegyek a biki vonalammal, mivel allandoan kipattog borotvalas utan, es rettentoen faj, viszket? Kiprobaltam a Bepanthent, de nekem az sem hasznal borotvalas utan. Itt a nyar, varnak a strandok es nem merek megmutatkozni

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
mielőtt borotválsz hidratáld a bőröd testápolóval pl, h megpuhuljon aztán használj borotvahabot (érzékeny bőrre) ezután álj neki ...és miután végeztél vmi bőrnyugtatós krémmel kend be! Ha így sem jó akkor szerintem fordulj más módszerhez pl. epilátor
2012. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt mondta a kozmetikusom, hogy borotválás előtt a bőrt és a borotvát is fertőtleníteni kell, majd a bőrt borotválás után is.
2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!