Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne vörösödjön...

Mit tegyek, hogy ne vörösödjön be az orrom?

Figyelt kérdés
Amikor kicsit hidegebb van folyton nagy nagyon vörös lesz az orrom.Van rajta pár mitesszer, de szerintem nem attól van mert az a homlokomon is van és ott mégsem vörösödik be.Mitől van ez?

2012. okt. 20. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen a bőrtípusod, érzékeny bőr, komolyabb esetben resacea-s. Vannak rá krémek amik javítanak rajta de végelegesen megszüntetni nem lehet. Kozmetikustól kérj tanácsot hogy milyen terméket használj rá.
2012. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! ez sajnos nem a legjobb hír.
2012. okt. 20. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom,hogy bőrhibád lenne!:) nekem is "így csinál" :) mindig mikor hideg van az enyém is vörös és szinte le is van fagyva!:) ez csak a hidegtől van,mert szerintem senki nem takarja be az orrát a hidegben,vagy legalábbis ritka aki igen!:) a hidegre vagy érzékenyebb,mint mások és kész!Próbáld meg elfogadni!:)
2012. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 20. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is. :)
2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám és nagyon kellemetlen. Sokat bújtam a netet,de semmit sem találtam, úgyhogy el fogok menni vele kozmetikushoz. Rosaceára gyanakszom.
2013. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!