Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti hajat vissza lehet...

Eredeti hajat vissza lehet szerezni valami hajfesték leszedő samponnal? (csak egy árnyalattal festettem világosabbra)

Figyelt kérdés
Eredetileg szőke hajam van, de egy kicsit sötét, szóval 1 hónapja világosabbra festettem CSAK a tetejét. Most viszont kezd lenőni és nem szeretném folyamatosan festetni. Ombre-t szeretnék, ezért kitaláltam, hogy inkább alulra festetek világos szőkét, fölül pedig visszatérnék az eredeti színre. Nem szeretném visszafestetni. Hallottam L'oréal hajfestékleszedőről. Tapasztalatok? (Csak fölülre kéne, és csak egy árnyalatot.)
2012. okt. 22. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem lett nagy a "színeltérés", volt aki észre sem vette!
2012. okt. 22. 11:07
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőkítést (világosítást) nem lehet leszedni, max. egy sötétebb árnyalatot tudsz rá festeni!
2012. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De miért? Hiszen nem szőkítettem, csak egy világosabb festékkel egyszerűen befestettem. De nem hidrogéneztettem, meg semmi ilyesmi!
2012. okt. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!