Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átlagosan hány éves korban...

Átlagosan hány éves korban kezd el javulni a pattanásos arcbőr állapota?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok
2012. okt. 22. 14:31
 1/10 anonim válasza:
Ez sajnos nagyon változó.Ismerek olyanokat,akik már 30-50 évesek,és még mindig pattanásosak,rendszeresen járnak kozmetikushoz vele.A zsíros bőrtipusúaknak nagyon sokáig ilyen az arcuk(ha nem mindig),és csak külömböző kenőcsökkel,lemosókkal,kozmetikai kezelésekkel tudják egy kicsit kontrolálni.A szimpla tini-kori,hormonok általi pattanások pár éven belül eltűnnek.
2012. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, igaza van az elsőnek, 39 éves vagyok, és még mindig szenvedek vele :((((
2012. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 18-19 éves korom körül kezdett határozottan javulni. Ez idő tájt már nem voltam ronda, gyulladt pattanásaim, de a mai napig zsíros, mitesszerekre hajlamos a bőröm, pedig már 26 vagyok. Ez bőrtípustól függ.
2012. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, neked most 39 évesen milyen a bőröd állapota? Zsíros, mitesszeres, tág pórusú? Mit szoktál vele csinálni?
2012. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28 évesen pont ugyanolyan a bőröm mint 15 évesen volt, szóval fogalmam sincs mikor kéne javulnia. Bőrgyógyásznál voltam, csak annyit mondott meg kell szüntetni mindent ami okozhatja a pattanásokat, pl. gyulladás a testben, rossz fogak, egészségtelen étkezés, cukros üdítők... nem tudom ez segít-e mert nem próbáltam. A másik lehetőségként a fogamzásgátlót mondta, megszünteti a pattanást, de csak amíg szedem. Ez sem jön be nekem, szóval kitartóan próbálkozok mindenféle kencékkel. Sikerrel még nem jártam sajnos.
2012. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha pubertáskori mizéria, akkor nekem, úgy 18-19 éves kortól nem volt vele gond.


Én amúgy olyan típus vagyok aki menzesz előtt csúnyul meg. :D

2012. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én megfigyeltem a saját bőröm állapotán, hogyha kerülöm a fölösleges cukrot, szénhidrátot, zsírt (üdítők, csoki, sütemények, tej, olajban sütött ételek) sokkal szebb és tisztább lesz a bőröm. Egyébként nekem a fogamzásgátlótól se lett kevésbé zsíros meg mitesszeres, szóval csak emiatt szedni nincs értelme. Inkább az étkezési szokásokon kell változtatni. Mondjuk én nem tudok teljesen lemondani az édességekről, anélkül meghülyülnék...
2012. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok, ha megmosom száraz, 3-4 óra múlva zsíros:/
2012. okt. 22. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Óó, nekem már kb 1-2 órával az arcmosás után kifénylik! És én nő vagyok:) komolyan, néha egyszerűen nem értem, hogy hogyan képes ennyi faggyút termelni a bőröm:S Én mindig hordok magamnál zsepit vagy itatóspapírt és azt nyomom a fényes területekre pár óránként.
2012. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenképp használj arctörlőkendőt...bármelyik drogériába kapsz és nagyon jó én is használok...!
2012. okt. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!