Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 3 Gliss kur pakolás (narancs...

A 3 Gliss kur pakolás (narancssárga, citromsárga, lila) közül melyik a legjobb? Nektek melyik vált be leginkább? Link lent.

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 8. 21:25
 1/3 A kérdező kommentje:
a hajam egyébként hosszú, hullámos-göndör, nagyon száraz, és a vége szálkásodik. olyan göndör hajat szeretnék, ami puha és nem száraz tapintású :S
2009. aug. 8. 21:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a lilát és a rózsaszínt próbáltam. A lilát jobban szeretem, mert a rózsaszínnek baromi erős illata van, és még göndörebb lett a hajam tőle. A lila sem egyenesíti ki (mert az ugye elvileg arra való), de könnyebben lehet fésülni, ha nem olyan göndör. A lilának is jó illata van, az is sokáig tart, csak nem olyan intenzív.

Az én hajam is hosszú (fenék alatt), és szintén hullámos és göndör között félúton. Ha inkább göndört szeretnél, akkor jobb nem a lilát választani.

20L

2009. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen hogy írtál :)

igen, szeretném ha göndör maradna, csak jobb lenne ha egészségesebb és puhább tapintású lenne.

2009. aug. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!