Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemsokára ballagok. Milyen...

Nemsokára ballagok. Milyen hajak tettszenek nektek? (ha lehetne képpel) Még kellenének hajba díszek. Vannak ezek a fejpánt szerűségek. Gumis anyagú, dízses. Én ilyenekre gondoltam hogy neten honnan tudnék rendelni vagy hol tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Képem nincs, de nekem félig lógó kontyom volt. Egy része szépen fel volt tűzve igazi kontyba (fodrásszal csináltattam) a másik része meg be volt göndörítve. Nekem ez a szalagavatómon volt, és nagyon szép lett. Ballagásra szerintem nem kéne csillám bele, de ahogy gondolod. De vannak gyönyörű hajtűk.

[link]

a 3. sortól vannak. Nekem akkor csak sima hajtűre voltak felhúzva tekla gyöngyök és azok beletűzve, de ha tudtam volna, hogy vannak ilyenek, biztos szereztem volna belőle. Olyan 6-8 db bőven elég. (a kevesebb több). De ha fodrásszal csináltatod, akkor előtte keresd fel nyugodtan, hogy vannak e neki ilyen csatok, vagy te vigyél el, és ő biztos több ötlettel tud szolgálni.

2012. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél:)
2012. okt. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!