Szőkéből barna?

Figyelt kérdés
Nem olyan egyszerű eldönteni.Eredetileg világos barna hajam van,ami 2 évig melírozva volt.Utánna festettem bele padlizsánt és feketét,ezt követően az egész fekete lett,és padlizsán színű.Mivel a fekete festéktől nagyon hullott a hajam,ezért több,mint a felét le kellett vágni,és leszivatni.Fél évig szőkítettem,majd festettem bele cseresznye színűt.2 hónapja nem festettem semmilyenre,mert a szőke annyira elvékonyította,hogy valami borzalmasan néz ki,a lila miután kikopott,nagyon ronda vöröses lett.Most ott tartok,hogy az egész hajam el van vékonyodva és nagyon szálkásodik,a színeiről meg,ne is beszéljünk.Elkezdtem azon gondolkodni,hogy lenövesztem,de az túl sok idő,és nem lenne valami szép látvány.Esetleg,ha befesteném barnára az még jobban ártana neki?Elsősorban hozzá értő emberek véleményét kérném,és nem vagyok kíváncsi olyan hozzászólásokra,hogy hülye vagyok stb.Igen tudom,hogy elrontottam,tanultam belőle.Előre is köszönöm!
2012. okt. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom már követni most milyen színű, de ha összevissza akkor használj hajradírt, majd fesd be egy jófajta ápoló festékkel az eredeti hajszínedre. Ez a legjobb amit tehetsz vele. Idővel lenő a saját hajad, a lenövést ne fesd sose.
2012. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most szőke még és a hátulja kikopott cseresznye szìnű.le volt már egyszer szivatva az egész szőkìtés előtt.betett neki a leszivatás és a szőkìtés is rendesen.nem tudom,hogy ha befesteném az eredeti szìnéhez hasonlóra,akkor nem-e ártana neki csak mégjobban,ha még van mit...
2012. okt. 22. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Édes kicsi nyuszifalat: szőke vagy barna, olyan mindegy ha ennivaló vagy :))
2012. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem nem mind1,mert a szőke teljesen kicsinálta,és valami"fenomenálisan"néz most ki.
2012. okt. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!