Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok olyan hajfonatot...

Hogyan tudok olyan hajfonatot készíteni, ami olyan mint egy hajpánt?

Figyelt kérdés

Pontosítanék,nem olyan hajfonatot akarok,ami teljesen olyan mint egy hajpánt,és az egész fejemet lefedi elölnézetből,hanem olyat ami csak a fejem közepétől indul,és oldalt fut a fejem egyik oldalán,inkább csak egy tincs,de középről indulva.Sehogy nem sikerül,olyan béna vagyok az ilyenekben :)

Videót,vagy cikket tudtok linkelni?

Köszi :)


2012. okt. 23. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be googleba, hogy waterfall braid tutorial, szerintem valami ilyesmit keresel. Vagy pontosíts a leíráson vagy tegyél be egy képet.
2012. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a problémám,hogy nem tudom,hogy hívják azt amit én keresek :)

De köszi a tippet,igaziból,arra lennék kiváncsi,hogy van-e valami olyan módszer,amivel elölről egy tincset szépen oldalra lehet fonni!Én nagyon béna vagyok ami a hajamat illeti :S

2012. okt. 23. 12:18
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmit :)

2012. okt. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!