Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem gáz, hogy...

Englishman kérdése:

Szerintetek nem gáz, hogy Tina Turnerről akarok tetoválást?

Figyelt kérdés
Mivel énekes szeretnék lenni és ő a példaképem ezért szeretnék róla egy tetoválást magamnak. Rengeteg mindenre tanított meg és szeretném ha a jövőben ez mind eszembe jutna pályám során...
2012. okt. 23. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint egy egész portrét? O.o én max valami rá emlékeztető jelképet tetováltatnék
2012. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de, szerintem gáz
2012. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem portréra gondoltam, inkább a nevére vagy két T betűre vagy ilyesmi :)
2012. okt. 23. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Azt tetoválsz magadra, amit szeretnél :) Ha az tetszik, akkor azt. A te tested, te döntésed.
2012. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne gáz a Rocknagymama?! :) Még mindig jobb, mint SP, vagy Fluor Tomi :D
2012. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ahogy érzed, inkább azt gondold át hogy hova mert igazából ha egy tetkó szép és jó helyen van és jól mutat akkor senki nem azt fogja nézni hogy mi és miért hanem az összképet hogy hogy áll rajtad ;)
2012. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!