Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csinált már valaki otthon...

Csinált már valaki otthon magának tetoválást?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le hogyan.
2012. okt. 23. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik tetoválós ismerősöm csinált. Úgy kezdte, ma már rendesen tetkózik. De nem tudom hogyan.
2012. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod mivel csinálta? Úgy értem rendes géppel vagy körző+tus féle módszerrel?:D
2012. okt. 23. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
????úr isten bazzzzmeg ........
2012. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
körző+ tus?:O te komplett vagy?:O
2012. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt egy ismerősöm aki azzal csinálta és semmi baja sem lett tőle. De ha lehetne értelmes válaszokat :)
2012. okt. 23. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hülyeséget meg nem akarok mondani. De ezzel ne kísérletezz, mert komoly bajod lehet belőle...
2012. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hány éves vagy, de nem igazán ajánlom mert szinte biztos, hogy megbánnád utólag hidd el. Én most 23 vagyok és úgy érzem most értem meg csak arra, hogy el tudjam dönteni mi diszitse a testem életem végéig. Az esztétika sem mindegy, hogy egy profi művész varrja vagy sem. Nekem 15 évesen szinte lett egy házi "ribancrendszám" a derekamra, szerencsémre elvették az áramot :) Most tuti azon törném a fejem hogyan tüntessem el...
2012. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én ismerősöm csinált. most tanulgatja a szakmát, pici egyszerű dolgokat csinált, kezdetben jól néztek ki de mivel nem vitte elég mélyre kikoptak hamar. ilyenkor vagy újracsinálja őket ő maga, vagy elmegy egy profihoz kijavítani vagy kihozni belőle valamit


21L

2012. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!