Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen a hajam egyenes?...

Hogyan legyen a hajam egyenes? Reggel kivasalom és mire a suliba érek mindig vissza göndörödik! Esetleg krémek nélkül wax és hajlakk nélkül megoldható ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha waxot vagy hajlakkot használsz vasalás után, ne csodálkozz, hogy megint hullámos lesz. :) Ill. ha párás a levegő vagy nedves lesz a hajad, akkor nem meglepő, hogy visszaugrik.

Nekem hullámos, már majdnem göndör hajam van és van úgy, hogyha a hajam nem akar egyenes lenni, akkor bármit csinálhatok vele, nem fog megmaradni. Amúgy vasalás előtt semmit nem használok rá mert attól, hogy rárakok egy kiló mérget, nem fog jobban állni. :) És természetesen utána sem nehezítem el semmivel, mert akkor másnap már zsíros lesz.

De az is lehet, hogy nem elég magas a hőfok, amin vasalsz, vagy amit tud a vasalód. Nekem bellissima van, évekkel ezelőtt vettem, de nagyon szeretem, csak akkor fogom lecserélni, ha elromlik.

Szóval szerintem semmit ne tegyél a hajadra, csak vasald ki. :)

2012. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hány fokon?
2012. okt. 25. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én az enyémet 200 fokon szoktam, mert máshogy tényleg nem marad meg, de hozzáteszem, hogy nem vasalom minden nap, csak kb havi 1x.
2012. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!