Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni az alkaromra ez mennyire befolyásolja a munkahelyet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen könnyű eltakarni egy hosszú ujjú felsővel.
2012. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem a tetoválás miatt fognak benyomást kelteni hanem az önbizalmaddal.Bankiszektortnál fontos a tetoválás de oda kia

fene akar menni?

Egy komoly cég nem a tetoválás miatt fog elítélni nyugodtan csináltasd meg ahova a szíved akarja.

2012. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondták nem fognak fölvenni sehova ez igaz?
2012. okt. 26. 19:56
 4/6 Justnameh válasza:
100%

Ezt a hülyeséget ki mondta?:D


Nekem is van tetkóm hátamom,alkaromon,


És volt már munkahelyem nem is egy ,dolgoztam Media markba,

portásnak,


Most jelenleg Tescoba dolgozom biztonsági őrnek azt mondták amikor felvettek hogy takarjam el,mindig egy hosszú ujjú ingbe vagyok és semmtise látszik.

Szóval no para

2012. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem önmagad adod hanem mások érdekeit veszed figyelembe, sose fogsz tudni magadnak határokat szabni

Egy fontos munkahelyen ahol öltönyösen kell megjelenni és pénzügyekkel hivatalos dolgokkal foglalkozni, ott ha meglátják lehet nem neked adják a munkát hanem a tetoválatlan embernek


Németországban ismerősöm telefonos szolgáltatónál dolgozik és tudod mit néznek? Azt hogy mennyire beszéli a németet, és mennyire ügyes szorgos.

Magyarországon pont a külsőt becsmérlik, sajnos


Milyen munkahelyen szeretnél dolgozni? csak kíváncsiságból kérdezem

20/F

2012. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mmano88 ***** válasza:
Vendéglátóiparban pl. elég sok helyen kizáró ok.
2012. okt. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!