Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár emberen láttam vízszintese...

Pár emberen láttam vízszintesen csíkos hajat. Szerintetek ezek hogy vannak megcsinálva? Lehetséges ezt saját hajon megcsináltatni, vagy ezek csap póthajak, illetve parókák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. okt. 26. 21:33
 1/7 anonim válasza:
Szerintem mindegyik képen parókák vannak. Ettől függetlenül biztos van olyan fodrász, aki így is be tudja festeni a hajat. Érdemes megkérdezni néhány szalonban. Otthon inkább ne próbálkozz vele.
2012. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
otthon nem fogod tudni, egy jó fodrász meg tudja csinálni.
2012. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Youtube-on beírod, hogy "coon tail tutorial", és találsz egy csomót. Otthonit. Ha bevállalod :D Ha nem, akkor fodrász.
2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csíkokban kell a hajra festeni, egyszer próbáltam, nem nehéz otthon sem egyáltalán. Csak ne folyékony legyen a festék állaga...
2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Ahogy már előttem is írták keress rá youtube-n.
2012. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a fodrászom azt mondta, hogy azt nem lehet megcsinálni, bár szerintem meg igen..xd persze ő a szakember, de akkoris.. ez ma már tuti nem lehetetlen.:) amúgy köszönöm a válaszokat, szerintem maradok a fodrásznál^^:)
2012. okt. 26. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek is alul vízszintesen van befestve a haja..ő otthon alkotta meg..szal simán otthon is elkészíthető..
2012. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!