Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam az arcom? Kis...

Hogyan ápoljam az arcom? Kis eligazítás kéne

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen, hogy először le kell arcradírozni, aztán arctonikozni.


Ezt milyen sűrűn? Zsíros bőrre alkoholos vagy alkoholmentes arctonik kell? ha végeztem az egésszel mossam le egy idő után? milyen márkákat/termékeket ajánlotok?

archidratálót is nyomassak?



2012. okt. 26. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én arcradírt hetente 2-3 alkalommal használok.Tonikot azt általában reggel este.Arckrémet pedig mikor eszembe jut.Mindenképpen zsíros bőrre valót vegyél nagyon jó a garnier pure 3in1 arctisztítója,ezt használhatod arcradírként,arclemosóként és maszk-ként is.Én mostanában avonos cuccokat használok.Nézelődj a drogériákban ,neten nagyon nagy a választék.
2012. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok erre gondoltam. [link]
2012. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Radírozni nem szabad gyakran, heti 1szer elég. Tonikot vagy arcvizet reggel, este használhatsz. Hidratálás az egyik legfontosabb, szóval azt mindenképp kell. Alkoholmentes tonik a jó. Azt nem kell lemosni, bekened, aztán hidratálsz és kész.

Én Synergen termékeket használok, azok olcsók és jók. Rossmannban kaphatók.

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. okt. 27. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!