Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne szebb az arcom...

Hogy lehetne szebb az arcom smink és egyéb vegyszerek nélkül? Vagyis hogy ápoljam pl apróbb hibák vagy pattanások ellen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hámlasztással , bőr csiszolással.Bár nem kellemes a kezelés de a szépségért meg kell szenvedni.
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Pár éve nagyon pattanásos voltam, többféle terméket kipróbáltam, de semmi sem használt, még a bőrgyógyásztól kapott kencék is, csak félig tüntették el őket, az orvosom azt mondta h 25év felett már maguktól is elmúlnak majd. Nem hittem neki, de igaza lett. Igaz nem 100%ban, olykor visszatér 1-1, de már jobb a helyzet.

Remélem sikerül megtalálnod azt a módszert ami a leghatékonyabb, és maximálisan megfelelő számodra.

Én még ajánlanám az uborkás arcpakolást, maszkokat, és igyál rengeteg folyadékot.

2012. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pattanásos volt és csak a fogamzásgátló tabletta segített rajta. Vagy ha azt nem szeretnél szedni, akkor esetleg kozmetikus?
2012. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a babaszappan vált be. (Nem a kékfehér pöttyös hanem a Johnson baby-s) Azóta nem is vagyok pattanásos, hogy nem kenem mindenféle tonikkal meg ilyesmikkel az arcom. Ráadásul már nem is pirosodik ki az arcom és tök sima a bőröm. :)

Ismerősöm nagyon pattanásos volt, neki is sokkal jobb lett a babaszappantól. Szerintem egy próbát megér.

2012. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kozmetikus is jó, csak ha fényképezés/ünnepség van ahol kötelező jól kinézni, akkor ne előtte lévő nap menj mert tele leszel piros pöttyökkel amiknek kell pár nap hogy eltűnjenek, viszont utána sokkal szebb lesz a bőrös. :)
2012. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bőröd
2012. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kefírbe vagy joghurtba raksz bele búzadarát és azzal bekenni a bőrőd bár ha kefírrel akkor utána rögtön mosd le mert savanyú szagod lesz:"D meg még h joghurtba élesztőt darabolni.., mondjuk erről nemtudok sokat h megenni vagy bőrre kenni kell de mivel ha gondolod utána járhatok:D
2012. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!