Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy gyorsabban...

Mit tehetnék, hogy gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék újra szép hosszú hajat, most úgy kb.nem teljesen a hátam közepéig ér,és nagyon hiányzik a régi hosszú. Valamit csinálhatnék vele esetleg,hogy gyorsabb legyen a növés?

Egyszerűen idegesít hogy "rövid". gondolkodtam a póthajon is, de szerintem nem tudnám megszokni és azért mégis csak szebb a természetes.



2012. okt. 27. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj.
2012. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdéshez írtam, egyszerűbb bemásolni :D


Hoxán nagyon sok napló van fenn, ahol a ricinustól látványosan nőtt a hajuk a lányoknak. 3-4 centiket is akár (megjegyzem, én is nekiálltam és nekem is nagyon beindult a növekedés, bár én 5 éve használom már kúraszerűen). Én amit még ajánlok az a fejbőrmasszázs, illetőleg a samponod is lehetne mondjuk koffeines. Mondjuk ez: [link]

Ezzel mosod és pár percig masszírozod a fejed, az tuti hatás :) viszont felesleges egyszerre szedni élesztőtabit meg Biovannet, ugyanazok a vitaminok vannak benne (B-vitamin komplex), ami vízben oldódik és nem tárolja a felesleget a szervezet. A Biovanneban bőven megvan minden, ami kell egy napra, a többi csak felesleg. Ellenben pl táplálkozásban is odafigyelhetnél, hogy 1. mindennap eszel fehérjét, pl iszol egy pohár tejet, eszel egy joghurtot vagy tojást 2. heti 2-3 alkalommal egyél meg egy-egy répát. Ebben A-vitamin van, amit viszont tárol a szervezet :)

2012. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

en csak ajanlani tudom a ricinus olajat! nagyon olcso es hatasos! gyonyoru fenyt ad a hajadnak.

300ft ert lehet venni gyogyszertarban.

hasznalata: a tenyeredbe ontsd ki a ricinusolajat es kend jol bele a fejborodbe es a hajadra,foleg a vegekre.

ajanlom hogy vegyitsd ossze olivaolajjal.

elore is kivanok sok kitartast!:)

2012. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Belém is belémszaladt a fodrász ollója és 20cm hajat vágott le. És énis szeretném ha megnőne hamar
2012. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!:)
2012. nov. 2. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!