Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy szép,...

Mit tehetnék, hogy szép, egészséges, gyorsabban növő hajam legyen?

Figyelt kérdés
Talán vállig sem ér, igaz nagyon dús a hajam. Nem vékonyszálú, nem is hullik különösebben, de iszonyú lassan nő. Most kezdtem el Revalid kapszulát szedni, nagyon remélem, hogy hat... De ami még talán ennél is nagyobb baj: a vége ilyen szöszös. Remélem értitek. így szétáll... hiéba vágatom, nem jobb... szöszös...nem akarok rövidebb hajat, bár igaziból jól állna, mert félek, hogy akkoris szöszös elsz a vége, mert végülis akármiylen hosszú avgy rövid volt eddig(bár igazán hosszú sosem votl, mert ugye lassan nő...)mindig szösz volt... kipróbáltam a kérastase nem tudom milye nevű(de a narancssárga színű)termáékeit, és pl aa pakolástól nagyon jó lett, de én nem olyan gyógymódot v nem is tudom mit szerenék, ami akkor hat, ha megmosom v bekenem vele, hanem h a hajam alapból szép és egészséegs legyen(ill végre a vége is...)és hogy sokkal gyorsabban nőjön.
2009. ápr. 6. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és igyál sok csalánteát. Gyógyszertárban lehet kapni csalánsampont, azt is érdemes megpróbálni.


Viszont el kell hogy keserítselek, ha egyszerűen ilyen típusú a hajad, csinálhatsz Te bármit, de nagy csodára ne számíts.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

sya,

köszönöm szépen, megteszek amit tudok.:)

2009. ápr. 7. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
illeszd a körömágyaidat egymáshoz,a jobb gyűrűsujjad körömágyát a bal kisujjad körömágyához,a többi ujjad ugyanígy.és kezd el dörzsölni.nekem 2hét alatt 3 centis lenövésem lett.naponta 4-5 x ismételd.
2009. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi van?!
2009. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
mi?? ezt a körömágyas dolgot magyarázzátok máár el
2009. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

olvasd el, és akkor rájössz.

köszönöm szépen annak, aki értelmes vélaszt tudott adni:)

2009. ápr. 7. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

a körömágyas dolgot sajnos énsem értem.. mit kell dörzsölni? vagy mi wan?

lécci segitsetek..én is a hajnövesztéssel küszködök..:S :'(

2009. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Körömágyasat magyarázzátok el légyszi érthetőbben. Mit mihez? fejbőrt kell?:S
2009. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyümölcs-zöldség dolog felejtős... Nekem a körmömre ajánlották ugyanezt, de ha ez tényleg használna, akkor nekem már bitang erős és hosszú körmeimnek kellene lennie, ugyanis kisgyerekkorom óta alapból olyan az étrendem (nem egészségmániából, egyszerűen az ilyen kajákat szeretem), hogy tele van zöldséggel, gyümölccsel, ezen kívül mindig is utáltam a zsíros, magyaros kajákat. A vérképem is tökéletes (szerdán voltam vizsgálaton), mégis sz..r a körmöm, nekem meg az nem nő. A páromnak egy hét alatt nő annyit mint amennyit nekem egy hónap alatt (se). Úgyhogy megértelek, hogy te meg a hajad miatt vagy elkeseredve. Tény, hogy vannak lassabban növű hajtípusok (pl. anyámé is ilyen, simán elég neki 6-7 hetente festetni), de egyszer az is megnő. Állítólag a Forcapil nevű vitamin használ, ezerszer jobb mint a Revalid -árban is.
2009. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!