Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a póthajról?...

Mit gondoltok a póthajról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra pórhajat szeretnék kérni. Már nagyon régi vágyam. Mert a hajam egyszerűen nem akar megnőni. :( Szerintetek melyik a legjobb felrakási módszer? Hőillesztésről mit gondoltok?

2012. okt. 28. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem hőillesztéssel volt.Egyébkét fodrász vagyok.

Szerettem, az első 2-3 napban kicsit húzódott, de aztán elmúlt és észre sem vettem, hogy nem az én hajam.

Nekem Indiai hajam volt, mert pénzügyileg nem voltam toppon, de európai hajjal jobban jársz, főleg mert az Indiait sokszor műhajjal keverik-.-

De ha kifogsz egy jó rendelős oldalt akár jót is rendelhetsz, csak nagyon meg kell nézni kitől mit.

Nekem elsőre kevert hajat adtak el na az egy rémálom volt, pár mosás után gubancos lett és olyan volt mint a barbi haj.

Utána már jó minőségűt kaptam reklamáció után és ez 1évig kb kibírta, nem volt csúnya.

Ápolni kell, mert ez a haj már nem kap tápanyagot értelemszerűen a fejbőrből.

Pakolások, balzsamozás, vigyázni kell, lehetőleg ne előre hajolva mosd a hajad, ne tépd és ne fésüld vizesen.Hajvégápolót is használhatsz.

Én ha lenne rá keret inkább európai hajat rendelnék.Drágább, de legalább nem rizikós.

:)

2012. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp európai hajat szeretnék.. ha egyszer lesz akkor az tényleg jó legyen! csak szőke a hajam és félek, hogy nagyon látszani fog!? nem szeretnék nagyon hosszút, nem ilyen 60-65 centisre gondoltam.. nekem elég lenne egy 45 centi pl. Azt is biztos nehezen fogom eleinte kezelni.. :) nem roncsolta meg nagyon a hajadat? engem sokan ezzel rémítenek, hogy nagyon sz@r lesz utána a hajam.. :/
2012. okt. 28. 12:22
 3/3 anonim válasza:
Én most szedettem le a póthajamat, keratinos hőillesztett volt...én azt semmi esetre sem ajálanám, nagyon elroncsolta a saját hajamat, sokkal kevesebb lett.
2012. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!