Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszintén, miért nem tetszem a...

Őszintén, miért nem tetszem a pasiknak? Kép alul van

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 28. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a 7-es válaszolóval. Igaz a mondás, hogy a külső nem minden, de ettől függetlenül az ember öltözködhet csinosan, nőiesen. A hajad sztem eléggé jellegtelen. Én legalább váll alá lenöveszteném és vmi egyszerű formát vágnék neki. A mostani frizuráddal az a baj, hogy telt az arcod (ne érts félre, nem úgy értem, hogy kövér vagy ilyesmi!) és ettől a rövid kerek frizurától még inkább annak látszik. Ezért kéne egy legalább félhosszú haj. A színével nincs baj, sztem az maradhat, esetleg, ha gondolod egy lány melírt bele, de nem fontos annyira. Aztán öltözködés: mindenki, korától, alkatától függetlenül lehet nőies az öltözködésben. Nekem pl nagyon széles a csípőm és eléggé körtés vagyok, emiatt előnyben részesítem a hosszabb felsőket. Neked is az ilyeneket ajánlom. Én szoktam kombinálni, hogy egy fekete kosztüm kabátkával felhúzom őket, így lesz egy hétköznapi viseletből elegáns :) nadrág semmiképpen se legyen lefelé vékonyodó, inkább trapéz nadrág, ismét jön divatba és sokkal jobban áll azoknak, akiknek nincs piszka lábuk. Sztem ez a csőgatya egyébként 10-ből 9 lányok k*rva hülyén áll, pláne még ha úgy is van kikoptatva :/ Aztán smink. Nem szeretem, ha valaki hétköznapra erősen sminkel, én sem vagyok ennek a híve, bár az is igaz, hogy smink nélkül ki nem mozdulok az utcára :D így a képről úgy látom szép bőröd van, ezért feleslegesnek tartok bármiféle alapozást. Esetleg egy kis színtelen púder mehet, ha mondjuk zsíros típusú a bőröd és ne csillogjon, de pl nekem nagyon bevált a Garnier féle BB krém zsíros bőrre. Valóban mattit, és az apró bőrhibákat elfedi. Hétköznapra tökéletes. Pirosítóból egy kevés barack színűt ajánlanék, de ne vidd túlzásba, mert az már hülyén néz ki. Csak egy leheletnyit, éppen csak legyen. Nagyon szép nagy szemeid vannak, ezért nem hiszem, hogy azt nagyon kéne sminkelni, kis szempillaspirál mehet, de sztem hétköznapra nagyon más nem kell. Én mindig húzok magamnak tusvonalat, viszont nincs is akkora bociszemem mint neked :) Kb ennyi. Nem kell ám az embernek túl sok mindent tennie, hogy ne nézzék tramplinak. Egyébként, ha rám hallgatsz, akkor nyugodtan felvehetsz olyan felsőket is, amelyeknek mélyebb a dekoltázsa ;) Ja és a karika fülbevalót hagyd el.
2012. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Elég nagy fail. Ír egy választ, de elfelejti, hogy csak kérdezőként tud írni.. Vazz :D
2012. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Hány képet akarsz még felrakni egy és ugyanazon nőről? Pff
2012. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Feltettem az elsőt, azon kövérnek mondtak és gáz volt a hajam feltettem mégegyet azon meg fikázták a szemhéjfestékemet szóval ez az utoisó én ezen szépnek látom magamat. És nem magamnak irogatok nem gyanús h a barinöm írt oda?
2012. okt. 28. 16:26
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem gyanús, minek írna oda a te felhasználóneveddel? Na ne viccelj már, ennyire hül*ék mi sem vagyunk.
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Duci vagy az elsőn a másodikon meg bányarém nekem nem kellenél.
2012. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy szép, fogadd el.
2012. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
nem vagy szép, de az nem számít, mivel attól még tetszhetsz valakinek. én ismerek egyáltalán nem szép lányt, helyes fiúval, és házastársak, szóval nem jelent semmit. valakinek te vagy az ideálja.
2012. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kicsit tépesd meg a hajad, és szerintem a vörös hajszín jól állna neked! :) Hordj nőiesebb ruhákat, jah és a fülbevalód nekem nem tetszik, túl nagy.
2012. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
szia! én csak annyit szeretnék mondani Neked, hogy ne hallgass azokra a korábbi hozzászólókra, akik olyanokat írnak, hogy nem vagy szép, duci vagy, stb... a legtöbb ember nem tökéletes. az pedig, hogy kinek mi a szép, nagyon szubjektív. a sokak által szépnek tartott nők 90%-át ha közelről megnézed, mondjuk smink nélkül ébredés után egy otthoni melegítőben, semmi extra nincs bennük, csak szimplán sok időt fordítanak a külsejük ápolására. reggel korábban kelni és sminkelni, beszárítani a hajad, gondosan összeválogatni a ruhatárat, eljárni edzőterembe, futni, stb. ez mind-mind idő és pénz! sokan mégis azért áldoznak ezekre a dolgokra ennyit, mert attól jobban érzik magukat. neked is meg kell találnod azokat, amik meghozzák az önbizalmad. rengeteg lehetőséged van, próbálj ki új frizurákat, sminkeket, vegyél új ruhákat, ha zavar az alakod, járj el edzőterembe, gyűjtsd be az emberek visszajelzéseit illetve keress olyanokat, akik hasznos tippeket, tanácsokat adnak. a szépségiparban dolgozók nagy része abszolút normális és segítőkész, ők aztán tudják, miről szól ez az egész, szóval pl. ha egy fodrásszal beszélgetsz arról, hogy szerinte mi állna jól neked, biztos hogy segítene! öltözködésben figyeld az utcán, munkahelyen, bárhol a hozzád hasonló alkatú embereket, hogy mit hordanak, és amiről azt gondolod, hogy na ez csinos, ez tetszik, azt próbáld magadon is megvalósítani. nem szabad azonban a részletekben sem elveszni, mert a pasik sosem csak 1 kiragadott részletet néznek, hanem mindig egyben az egész nőt, hogy milyen az összhang, milyen a "kisugárzás". Ahhoz, hogy egy pozitív képet tudj a külvilág felé közvetíteni, jól kell érezned magad a bőrödben és hinned kell magadban. Szóval ne sanyargasd magad, a kísérletezgetést is fogd fel jó mókának, ne vedd vérre menően komolyan. Előbb utóbb rátalálsz majd a saját stílusodra. Az ilyesmivel pedig, hogy kiírsz magaddal kapcsolatban képpel együtt kérdést a neten, nagyon vigyázz, mert neked önbizalom növelésre lenne szükséged, de pusztán egy kép alapján nehéz valakit értékelni és a válaszolók nemhogy növelnék, a maradék kis önbizalmad is elvehetik!
2012. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!