Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra kéne valami ami...

Pattanásra kéne valami ami TÉNYLEG használ, egy csomót kipróbáltam és semmi eredmény, az államon meg még több lett, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 14:31
 1/4 anonim válasza:

A propolisz tinktúrát ajánlanám. Külsőleg, belsőleg alkalmazható és pattanások kezelésére is kiválóan alkalmas. Én is kipróbáltam rengeteg kenőcsöt, voltam kozmetikusnál stb... de eddig egyik sem használt.

Minden este bekenem propolisszal az érintett bőrfelületet, ami szépen felszívódik és másnap reggel pedig lemosom. Pár nap elteltével látható az eredmény.

2012. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én eddig gyakorlatilag mindent kipróbáltam ami természetes,aztán elegem lett ,háziorvos írt dalacin oldatot,kb 800ft,recepköteles. csak ezt tudom mondani. a propoliszból én már rég kiábrándultam,de szerintem teljesen más mindenkinél a hatása az ilyeneknek.
2012. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is folyamatosan voltak majd 15 éven keresztül. Anyum egyszer rámszólt, hogy a fenének nem kenem be Tetracyclin-es kenőccsel? Bekentem, és eltűntek. Azóta ha érzem valahol, hogy ki fog jönni egy, csak este bekenem, és kész.


Azt nem tudom, hogy nálad TÉNYLEG mi fog használni, nekem ez működött.

2012. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rontó Rebus válasza:
Zineryt!
2012. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!