Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egész arcom tele van...

Az egész arcom tele van pattanásokkal. Már minden félét kipróbáltam, de semmi eredmény. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapja lettem pattanásos úgy, hogy soha nem voltam az. Most leszek 21 éves. Elmentem a bőrgyógyászhoz, adott az arcomra ilyen bekenőset. Ha a bolti kencék nem hatnak, akkor szerintem kell egy kozmetika meg bőrgyógyász.
2011. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Ligetszépe+alga kapszulát próbáltad már?

nekem ngyon beált, 3 hónap alatt eltüntetett minden pattanást.

2011. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Hany eves vagy ??? bőrorvosnal voltal??
2011. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a minden?Ne egyél fűszereset sok cukrot és édességet sem!Egyél minél több zöldséget gyümölcsöt és igyál naponta két és fél liter vizet.De bőrgyógyászatra is el kéne menned mert van olyan pattanásfajta ami külön komoly kezelést igényel!Ha a bőrgyógyász azt mondja semmi különleges bajod nincs vegyél a drogériában arclemosót és tonizálót és minden reggel használd.Sok szerencsét!
2011. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és még nem voltam bőrgyógyásznál. ez az egész kb. 1-2 éve kezdődött.
2011. ápr. 8. 19:50
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. ápr. 8. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Kozmetikussal ki kellene tisztíttatnod a bőröd, majd 2 nap múlva szolárium. Nekem a bioptron lámpa használt. Kb. 10 alkalom után már szép volt a bőröm.
2011. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A legjobb pattanástalanító a vizelet XD NE röhögjetek, komolyan az! Rá kell kenni az arcodra, és mikor megszáradt lemosni xD Én nem próbáltam, nagy valószínűséggel nem is fogom, de volt osztársam csinálta. Sosem volt egy pattanása sem, pedig elvileg hajlamos lett volna rá xD (a nővére nagyob az volt, ő nem csinálta ezt xD)
2011. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát én ezt ki nem próbálom! XXXXXD :) de azért még várom a válaszokat!
2011. ápr. 8. 20:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes, 11 éves koromban tele voltam pattanásokkal, aztán 12 évesen elkezdtem egészségesen táplálkozni, eltűntek. Aztán 3 hete nem érdekelt hogy mit eszek, csak zabáltam mindenféle hülyeséget, és megint előjöttek.
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!