Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy elávolítás?

Skills kérdése:

Anyajegy elávolítás?

Figyelt kérdés
Rengeteg anyajegyem van..Tegnap voltam orvosnál mert lázas voltam és az orvos figyelt fel rá és azt mondta ,hogy párat el kéne távolítani.Egyszerre mennyit lehet?A hasamon van 3db azt egymás után ellehet távolítani ,mert valahonnan azt hallottam ,hogy ami közel van egymáshoz 1 alkalommal eltávolítják?
2012. okt. 29. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a TB alkalmanként két anyajegy eltávolítását támogatja, de "gyanús" anyajegy esetén szerintem simán lehet több is, az orvos biztosan talál rá megoldást. :)
2012. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem először 2-t vettek le. Szörnyű maradt a helye. Ha azt szeretnéd szép legyen, menj plasztikai sebészhez. Én most megyek a héten, 3-at vesz le egyszerre. Közeliek. Nem tudom van-e határ mennyit lehet max.
2012. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!