Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsítja ez a...

Mennyire károsítja ez a hajam? Feketéből barna. Kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Fekete festett hajam szeretném a fenti képekhez hasonlóra festetni. Elég erős, vastagszálú hajam van, de eddig még soha nem volt leszívatva (mert gondolom ehhez kell) úgyhogy kicsit félek tőle. És még annyit, hogy kb. ezt mennyiért vállalják el a fodrászok? Úgy általában..



2012. okt. 30. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

én fodrásznak tanulok, és sajnos károsítja a hajat. Tényleg le kell szívni a hajadat, de ha csak 1-2 szín árnyalattal világosabbat szeretnél, akkor nem fognak túl erős oxit használni hozzá.

Hogy mennyiért festik be....hát ez fodrász függő, szerintem kb 5.000-től - 10.000 ig. én amúgy a helyedben meg várnám h le nőjön a festék ( feltéve h alapból sötét barna hajad van, és nem látszik nagyon a lenövés) legalább félig és utána festeném be sima festékkel. A natur hajat lehet világosítani is 1-2 árnyalattal leszívás nélkül is

2012. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz utána az ilyen hajszíneltávolítóknak pl. OxyReload, Colour, én nem próbáltam még, de utánaolvasgattam itt a gyk-n, állítólag a feketét is leszedi
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* Colour B4
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!