Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke eredménye...

Dorykaaa kérdése:

Feketéből szőke eredménye narancssárga és világos barna?

Figyelt kérdés
most végeztem a hajfestéssel fekete hajam kentem le kallos szőkítővel ha rákenek sima szőkét akkor ledobja magárol a szőke a barnát meg befogja valamennyire vagy vettem még karamel barna festéket azt kenjem inkább rá? és ha rákenem nem fog lekopni pár mosás után ?
2012. jan. 17. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tiszta,hogy most szivatás után milyen szinű lett a hajad? Ezt ird meg.
2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ami szőkitve van az tuti lefogja dobni bármilyet kensz rá, sima festék nemfogja világositani csak ha ujból leszivatod. tapasztalat
2012. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát teteje narancssárgás a vége fele pedig világos barna.

ha újra szőkítem akkor az egész narancssárgás lesz ? vagy beszőkül az egész ?

2012. jan. 17. 18:42
 4/14 A kérdező kommentje:
és ha újból leszívatom milyen szine lesz?
2012. jan. 17. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
a feketéből szívás után jó csúnya sárga lesz,kend rá a barnát.kb 2 hét alatt le fogja dobni,de még mindig jobb lesz a szőkétől.
2012. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most amúgy is min 2 hetet kell várni,a köv szivatásig. Próbáld meg egy mézszőke szerű árnyalattál átkenni,akkor talán nem lesz olyan feltűnő szinű. A köv szivatásnál már valószinűleg szőke árnyalatú lesz,sárga beütéssel.
2012. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a narancssárga szint szeretném megtartani csak az a kérdés hogy ha ujra szőkítem akkor avilágos barna is narancssárga lesz ?
2012. jan. 17. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
nembiztos viszont van 1palette festék permanent natural colors, abból van narancsszínű, azthiszem rézvörös van ráirva de nembiztos :/ de dobozán látszik h narancs, szét szine van nekemis volt azzal festve régen :)
2012. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szép szine*
2012. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egységes színt akarsz, a következő szőkítéskor csak a hajad végét kend be, és amikor olyan lesz a színe, mint a felső részen,akkor mosd le. Ne használj erős oxit, mert tönkremegy a hajad, inkább gyengével többször. Ha nagyjából egyforma lett a kapott szín, rákenheted a vágyott vöröset.

(a fodrász meg tudja jól csinálni, otthon kísérletezni elég rizikós :) )

2012. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!