Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sörélesztő tabletta hajhullá...

A sörélesztő tabletta hajhullásra is jó? Vagy van valakinek esetleg jó ötlete hajhullásra? Olyan ami tényleg hatásos, és nem hízik tőle az ember. :-)

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egyénenként változó. Én direkt hízás miatt szedtem, természetesen semmit nem híztam tőle, viszont a hajam gyorsabban nőtt(hullani nem hullott), viszont több embertől hallottam,hogy nekik használt, de van, aki elhízott tőle, van akinek meg gombás fertőzése lett. Anyának nem használt, viszont az arcbőre szebb lett tőle, most zöldségtablettát szed, ami elég drága, viszont kifejezetten jó, megállt a hajhullás és növeszti is a hajat rendesen. Mások még a ricinusolajat ajánlják.
2012. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajhullásnak komoly okai lehetnek. Rossz hajfesték, sok vasalás csak a kisebbik gond, nekem pl vashiány miatt hullott sokáig (miatta pl a menzeszem is sokszor késett). De szerintem jobb, ha elmész egy alapos kivizsgálásra egy belgyógyászhoz ezzel, mert akár valamilyen gyulladás is lehet a háttérben.

Viszont én is kérdeznék, ha már itt tartunk. A sörélesztő tényleg hízlal? Vagy esetleg tudsz mást is, amitől hízhatnék pár kg-t? A hajamat is növesztem, így két legyet üthetnék egy csapásra. :)

2012. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!