Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves vagyok barna hosszú...

Höri börike kérdése:

12 éves vagyok barna hosszú hajam van szerintetek beszólna a tánár ha egy csíkot befestetnék pinkre? De olyannal hogy 4-6 mosásig tartós

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez iskolától és a tanároktól függ. Rólunk még anno 8-os korunkban is lemosatták a sminket, a fiúkat a melírozott hajukkal az igazgató elküldte a közeli fodrászatba, ahonnan kopaszon jöttek vissza :S Te tudod csak, hogy mi megengedett és mi nem az iskoládba.

Bár nem hiszem, hogy 12 évesen festegetni kéne a hajadat, főleg nem pinkre.

2012. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 monster under yo bed ***** válasza:
hát, nekem anno hetedikben nem szóltak a lila-pink hajamért, és a fültágeszért, szóval szerintem egy próbát megér. :D
2012. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én remélem, hogy 'beszólna'. kb. 16 éves korodig nagyon jól teszi, ha 'beszól'.
2012. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 4-6 mosásos nem fogja befogni, mert túl sötét hozzá a barna. Tapasztalat.
2012. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
iskola és tanár függő
2012. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen a 4-6 mosásos nem fogja befogni. De amúgy iskola függő. Tanár függőt meg nem mondanám,mert nekem akárhogy mondhatná a tanár,ha nem tiltja a házirend magasról lesz.rom a véleményét,ha nem tetszik vegyen nekem másik ruhát,cipőt,hajfestéket :D
2012. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mi általános sulinkba nem engedték,és szerintem bőven ráérsz még festegetni a hajad,vagy majd azt akarod h 25 éves korodra kopaszodj?
2012. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem 12 évesen nem kéne hogy festegesd a hajadat, főleg nem pinkre, én szólnék, sőt, ja és sztem ha anyukádék megengedik, akkor pk sem teljesen 100asok
2012. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!