Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat hol tudok...

Ricinus olajat hol tudok beszerezni olcsón?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy patikában lehet kapni, de hogy csak 30ml adnak egyszerre és nekem jóval többre lenne szükségem. nem tudjátok hogy a neten hol lehetne vagy milyen webshopból rendelni viszonylag olcsó áron? mert patikában 300ft/dl neten pedig 1500ft/2,5 dl... olcsóbban lehetne rendelni? kérlek irjatok webshopokat :) előre is köszönöm

2012. okt. 30. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg csak gyógyszertárban lehet venni, netről nem lehet rendelni.

Viszont nagyobb mennyiséget is kiadnak. Nem tudom, neked mit jelent a nagyobb mennyiség, én általában 2 dl-t szoktam egyszerre venni. Egyik barátnőm egyszer, amikor elkísértem 4 dl-t vett.


Annyi volt az egész, hogy mondta a barátnőm, hogy hajápoláshoz kell. :)

2012. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én neten még nem láttam, inkább gyógyszertár. Nem is értem internetről hogy lehet rendelni, amikor ezt hűtőben kellene tárolni és mire ideér netes rendelésről... na mind1. Én 200 forintért veszek egy adagot, ez 3 pakolásra elég ,a majdnem derékig érő hajamra. Bár én ugye nem tisztán használom. De biztos kiadnának nagyobb adagot is, ha kérnék, de felesleges, el tudok menni havonta a gyógyszertárba...
2012. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

én csak beirtam keresőbe hogy ricinusolaj ára és kiadott valami biohonlapot.

de akkor megpróbálkozom a patikába :) csak egy ismerősöm mesélte hogy neki csak 30ml adtak egyszerre.. ezért kérdeztem

2012. okt. 31. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A patikában lehet venni, a kisüveg 3-400.-Ft.
2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly 1 LITERT kaptam egy patikában kb. 2 ezer forintért.. :) pár hónap múlva össze is tört az üveg és kiment a fele a földre... de még nem rég volt belőle. Most vettem 100 grammot kb. 400 ft-ért :S
2012. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!