Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés festőecset nélkül,...

Hajfestés festőecset nélkül, hogyan? Fogkefével? Milyen tippetek van?

Figyelt kérdés
Most először akarok hajat festeni, Palettét vettem, de nincs hozzá ecset, hogyan kell akkor festenem??? Mire figyeljek?
2012. okt. 31. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ecset egyik hajfestékhez sincsen.Száz forintos boltba vehetsz 1-2száz forintért.Egyébként én simán a kezemmel szoktam eloszlatni a hajfestéket de a hajtöveknél megteszi a fogkefe is(szerintem)
2012. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ecsettel sokkal nehezebb és lassabb felkenegetni, mint simán kézzel... bár lehet csak én nem vagyok ecsetes festőtípus.:D

Mindenesetre kesztyűd gondolom van, azzal belenyúlsz a festékbe és rákened a hajadra. Én így szoktam, pedig ecsetem is van... azt fodrászkellékesben lehet venni.

2012. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sem használok festéket, kézzel felkenem és fésűvel elegyengetem :D
2012. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig fogkefével kentem, de ahogy írják, kézzel is lehet. Arra figyelj, hogy mindenhova jusson festék, különben foltos leszel.
2012. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!