Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bízzam a fodrászra vagy...

Bízzam a fodrászra vagy kísérletezzek itthon? Fekete hajamat leszívatta a fodrász, most barna lettem.

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy a felső rész az kicsit világosabb mint az alsó. Ha veszek drogériában sötétebb barna festéket, az be fogja fogni a felső részt?

#hajfestés #fekete barna
2012. okt. 31. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem sokkal világosabb akkor nem gáz. Vagy ha gondolod nekem pl van csokibarna színű hajhabom. Most növesztem le a hajam és én azzal szoktam hajmosás után bekenni. De a lényeg hogy ha mégis a festés mellett döntesz mert tény hogy kevésbé macerás, akkor fodrásszal csináltasd. Ha meg nem olyan mint amilyennek akartad akkor reklamálj :)
2012. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom azért lett világosabb a hajtőnél, mert a hajvégről sokkal nehezebben tűnik el a fekete festék - ott van a legtöbbször átkenve. Az a kérdés, melyik színt akarod, mert ha sötétítesz rajta, akkor nem sok értelme volt a színleszedésnek, nem?
2012. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!