Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra göndör-száraz, és-törede...

Extra göndör-száraz, és-töredezett a hajam. Soha nem volt befestve Valahogy szeretném megerősíteni, és egyenesíteni, de a festés, csak még jobban tönkreteszi. Van olyan dolog, ami egyáltalán nem teszi tönkre, de simítja. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Soha nem volt befestve

2012. okt. 31. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A festéstől a minősége max romlani fog, javulni nem. ápold sok balzsammal, hajpakolással. Fodrászkellékesben vegyél cuccokat hozzá, azok jobbak, mint a drogériások
2012. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Használj pakolásnak olívaolajat iszonyú puha, fényes lesz tőle a haj. (Nekem is extra száraz és mellesleg göndör hajam van:D ) Ne fesd a hajad! Szerintem az egyenesítést is felejsd el fogadd el hogy göndör a hajad. Én is így tettem és mindenki csodálja.
2012. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem csúfolnak miatta, azért szeretném egyenesiteni! :(
2012. nov. 8. 06:04
 5/11 anonim válasza:
Jaj... :) Engem is sokáig nyugi! Most pedig szenvedek mert állandóan vasaltam a hajam addig amíg széttördezett a hajam és le kellett vágni. Már vagy 4 éve növesztem, de még mindig nem az igazi. Hidd el csak egy kis idő és mindenki irigyelni fog! :)
2012. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd az egyenesítést, amint egy kis párát vagy vizet kap úgyis össze fog ugrani - most meg ősz/tél van, pára, köd, eső, hó...


Nekem tizenévesen volt hosszú hajam, annyira göndör és sűrű volt, hogy ha szárazon akartam pl. fésülni akkor rendszeresen törtem a fésűket. Nekem fodrász ajánlott rá valami olajat, de amit nagyon hasznosnak találtam, az a Schwarzkopf Gliss Kur volt - azzal volt esélyem kifésülni és nem töredezett.

No nem mintha az utóbbi annyira érdekelt volna akkoriban. :)


26F

2012. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És milyen gliss kur? Milyen színű a flakonja? :))
2012. nov. 20. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Fene tudja, 6 éve levágattam a hajamat... :D


Átlátszó műanyag flakon, pumpás fejjel. Ha az életem függne tőle sem tudnám megmondani mi volt ráírva a flakonra.


[link]


Valami ilyesmi színre emlékszem, de gondolom a boltban úgyis elolvasod mi van ráírva. Miközben a képet kerestem meg is lepődtem mennyiféle ilyesmi van. Biztos csak hogy összezavarják az ilyen egyszerű lényeket mint én... :)

2012. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönömszépen! :)

Már meg is vettem :)

2012. nov. 25. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem segíteni fog.


Bár akinek a göndör mellett jó dús is a haja, az mindenképpen úgy fog kinézni, mint egy kisbolygó saját légkörrel... :D

2012. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!