Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra a festés nem...

Töredezett hajra a festés nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy a festék tovább roncsolja, de azt szeretném megtudni, hogy annak lehetnek-e súlyos következményei.
2010. júl. 7. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha töredezett a hajad, nem ajánlanám rá a festést..

A következménye az lehet, hogy nem tudod növeszteni a hajad, mert mindig annyi fog letörni, amennyi megnő..

2010. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semm baja nem lesz, hisz a fodrász is először fest aztán vág :)

Én azt ajánlom, hogy fest be otthon és utána menj el fodrászhoz levágatni a töredezett részeket, de szerintem egyszerűbb lenne ha elmennél fodrászhoz és megcsinálná neked a vágást is és a festést is.

2010. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha már eleve töredezik, akkor valami bibi csak van nem? Vagy belső ok, vagy ha eddig is festve volt, akkor rossz hajfesték, rossz ápolás.Ha van rossz dolog, az az, amikor egy festett haj annyira csúnya száraz és töredezett, hogy olyan, mintha szalmakazal lenne.
2010. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A sok hajvasalástól lett olyan, de az utóbbi időben próbálom minél kevesebbet szárítani és vasalni. Festetni nem szeretném fodrásznál mivel ott nem túl olcsó, vágatni pedig pár héten belül megyek.
2010. júl. 7. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a terméket pont ilyen problémákra találták ki, szerintem próbáld ki: [link]
2011. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!