Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú idő után kiegyenesített...

Hosszú idő után kiegyenesítettem a hajam, hajmosás után viszont nem lett ugyanolyan, mint volt. Ez miért lehet? Van esély, hogy visszakapjam a régi hajam?

Figyelt kérdés
Utoljára fél éve vasaltam ki a hajam. Akkor a hajmosás után ugyanolyan lett, mint volt. Most viszont egy kölcsöngéppel dolgoztam, hajmosás után viszont inkább gyenge hullámos lett az eredmény, mint göndör. Tapasztalt ilyet más is? Esetleg van esély, hogy többszöri hajmosás után visszajön a régi göndörség, vagy egyszeri vasalással ilyen tartós károsodást okozhattam a hajamnak?

2012. okt. 31. 22:01
 1/2 anonim válasza:
100%
ahh de jó lenne, ha nekem nem göndörödne vissza.. *-* mindig kivasalom és 1 óra múlva begöndörödik -.- Tehát gondolom neked is vissza fog göndörödni... :D
2012. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy legyen :)
2012. nov. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!