Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az a hír, hogy ha valaki...

Igaz az a hír, hogy ha valaki ritkábban mos hajat, akkor kevésbé zsírosodik neki? A ritka hajmosás csak a samponos hajmosásra érvényes, a sima vizesre nem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha mondjuk megmosom a hajam minden nap vízzel, de samponnal mondjuk heti egyszer, akkor is kevésbé lesz zsíros?


Minden nap amúgy azért szoktam átöblíteni vízzel, mert éjszaka utálok zselés hajjal aludni...


2012. okt. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban elég zsíros hajam volt, kb. 3 naponta mostam. Aztán olvastam valahol, hogy mivel ehhez hozzászokik a haj, ezért is zsírosodik gyorsan. Elkezdtem eleinte 4 naponta mosni, majd 5 naponta, stb. Most ott tartok, hogy heti egyszer kell mosnom. Vasárnap szoktam, pénteken még leengedve is tudom hagyni, a szombat-vasárnapot pedig összekötve, kontyba csavarva még bőven kibírja, bár már kicsit zsíros, de akár még buliba is el lehet vele menni. Meg nekem a fenekemig ér a hajam, ezért elég macera lenne ezt heti 3-4-szer mosni-szárítani.
2012. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
másfél hetente mosom, és sosem zsíros.
2012. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én fiú vagyok és csak 8-9 centis hajam van. :)
2012. okt. 28. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább genetika kérdése. Én próbáltam, hogy hónapokon keresztül csak heti 1x mostam hajat és semmi haszna nem volt. Akinek genetikailag zsíros a haja, az bármit csinálhat vele, akkor is az lesz.
2012. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak max. heti egyszer mosok hajat, de ma előtt pl. utoljára múlt kedden, vagy mikor mostam. simán kibír két hetet is. tesómé szintén, barátnőmé is. viszont mindegyikünké göndör,és mint ilyen alapban száraz, nem zsírosodik igazán.
2012. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!