Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlotok?...

Milyen hajfestéket ajánlotok? Az eredeti hajszínem világos vöröses barna. Voltam annyira buta, hogy befessem palette mousse color 388-as árnyalatú TARTÓS hajfestékével.

Figyelt kérdés
Ezután( mivel túl sötétnek találtam a bőröm színéhez) ráfestettem ugyan ennek a termékcsaládnak a 700( közép szőke)árnyalatát, remélve, hogy így világosíthatom kicsit. Ehelyett sötétebb lett. Ennek már jó pár hónapja. Mostanra elég rendesen elkezdett lenőni. Szeretném vissza kapni az "eredeti" vagy ahhoz hasonló barna hajamat. Milyen hajfestéket használjak, ahhoz, hogy biztosan befogja?
2012. nov. 3. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg a color b4 hajfestékeltávolítót, dm-ben lehet kapni, 3400 forint. Eredetileg hamvas középszőke hajam van, de hónapokig festettem csokoládébarnára, és azt is szépen leszedte, nem teljesen az eredetit kaptam vissza de ez is több amit vártam. mivel írtad hogy hónapokig nem festetted a hajad szerintem egy próbát megér hátha neked leszedi teljesen :)
2012. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajradírt fodrászkellékesben kaphatsz.
2012. nov. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. eddig házi praktikákkal próbálkoztam, de amint lesz lehetőségem kipróbálom:)
2012. nov. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!