Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna az eredeti...

Világosbarna az eredeti hajszínem és sötétbarna a szemem. Az arcom világos. Ezek alapján milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés
Feketét semmiképpen nem szeretnék, de az mondjuk biztosan nem állna jól.

2012. nov. 1. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy világosabb barna vagy esetleg egy ilyen vöröses-barnás beütésű haj jól állna neked. :) Mondjuk kép alapján könnyebb lenne megmondani, feketét ne is válassz, mert öregít nagyon.
2012. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen típusú vagyok, mint te. Jelenleg ilyen a hajszínem és mindenkinek nagyon tetszik körülöttem. Nekem göndör a hajam, de kevés és szépen kiemelte a fürtöket, többnek mutat. Szerencsére nem sáppaszt.


[link]

2012. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 B25 ***** válasza:

sZERINTEM EZ A TÖKÉLETES ÖSSZEÁLLÍTÁS.

MÉRT AKAROD BEFESTETTNI?

hupsz nem akartam nagy betűvel :)

2012. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen adottságokkal rendelkezem, mint te.

Kipróbáltam már a melírozottat, a vöröset(inkább piros volt párszor), a sötétbarnát és a szőkét. Mindenki a környezetemben azt mondja, hogy a vörös nem volt olyan jó, viszont a szőke nagyon jól áll, és nagyon illik hozzám. Szerintem kipróbálhatnád azt, habár eléggé roncsolja a hajat.

Nekem fehéres szőke jelenleg.

A feketén is gondolkoztam régebben, viszont az nagyon sápasztana, ha már így is nagyon világos a bőröd.

2012. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Egy ilyen se lenne rossz


[link]

2012. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak színezővel szeretném a hajszínemet megváltoztatni, mert az eredetit meguntam.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2012. nov. 1. 20:05
 7/7 anonim válasza:
Én is pont ilyen színű adottságokkal vagyok . Legjobban nekem a szőke illet most sötétbarna a hajam az kevésbé illik már mert olyan árnyalata van mint a fekete és sápadtít.Szerintem próbáld meg sötétszőkével.
2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!