Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna festett haj. Világosítók...

Barna festett haj. Világosítók? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen a hajam [link] (elég kócos,boccs :D)

..és valamivel világosabbat szeretnék,a természetes hajam pedig ilyen: [link] (na ez meg még kócosabb.. :D)

Na és úgy gondoltam,hogy valamelyik világosítóval átmennék rajta..olvasgattam csomót ezekről... Nem azt mondom hogy az eredeti hajszínemet szeretném,csak ennél a mostaninál világosabbat mégis. Vmi ajánlat? Vagy egyéb ötlet? :D


ui.: miért van az hogy némelyik festék,aminek köze nem volt a majdnem feketéhez,befeketedett a hajamon? Nem hagytam rajta sokáig,nem volt 100ft-os...

A másik meg,mondogatja mindenki hogy festéket festék nem világosít..erre meg csomó olyan példa van,hogy mégis.. most akkor mi van? :D



2012. nov. 3. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyesmi hajam volt,mint neked az eredeti.

2-3arnyalatot tudsz egyszerre vilagositani

de en azt javaslom,menj el fodrászhoz. főleg ha az előző festessel is porul jartal!

meg amennyiben benne volt a hasfestek,egy picit megtoldottad volna, és akkor olyat kaptal volna,amilyet szeretnél.

meg utána mar festheted otthon, de eloszor ne te:)

2012. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,már sokszor volt festve.. ez a mostani mézbarna festékkel lett ilyen.

Azt a kérdést csak régebbi miatt kérdeztem (rézvörös helyett totál fekete,szederszínű lett). Ezt a megtoldást most nem értem éppen,elmagyarázod? :D

2012. nov. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!