Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam! Ha egy eszakat...

Hullik a hajam! Ha egy eszakat ricinussal toltok a fejemen +valamilyen samponnal megmosom, majd Banfi hajszeszt ( lady ) teszek ra. Ez segithet? Hajhullasra es novekedesra?

Figyelt kérdés

Van akinek be valt a ricinus es banfi hasznalata igy?

A szeszt mennyi ideig kell fent tartani?

milyen sampont ajaltok?


2012. nov. 3. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mert a hajhullás általában valamilyen belső okra utal, azt pakolással nem fogod tudni megszüntetni. lehet vitaminhiány, gyulladás, pajzsmirigy stb.,tehát ha régóta tartó intenzív hajhullásod van, akkor érdemes egy labort csináltatni.
2012. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem szabad a ricinust sokáig a hajon hagyni, mert attól is hullik.
2012. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mindig belső oka van, ha festi a haját, akkor is hullhat, vagy ha örökletes, vagy szar sampont, balzsamot meg egyéb hajra való cuccot használ. A ricinust nem ajánlott egész éjjelekre fennhagyni, sokan írják, hogy elég félóra is. Én csak a szempilláimra használom, mert nincs türelmem kenegetni vele a hajamat, meg büdös is lesz.
2012. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen olajat és pakolást nem szabad sokáig a fejeden hagyni mert az már káros. Fél óra bőven elég belőle. A hajhullást viszont ez nem szünteti meg. A hajhullás elleni hajszesz az jó lehet rá, azt minden nap masszírozz a fejbőrödbe, száraz hajra, ne mosd meg. Ha ettől nem szűnik meg a gond akkor menj orvoshoz mert belső gondok miatt lehet. Mennyire hullik a hajad? Napi kb 100 szálig még nem nevezhető hajhullásnak. Az még normális. Nincs valami betegséged? Gyulladás, rossz fog? Ettől is hullhat.
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!