Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik nektek ez a frufru?...

Tetszik nektek ez a frufru? Vagy mi a divatos mostanában?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 13. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagyon tetszik, persze csak ha jól áll..

Ki tudok akadni az oldal frufrutól, annyira tucat és a legtöbb embernek nem is áll jól.Sokkal szebb,amit linkeltél.:)

2010. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz,vagyis nekem tetszik:)

volt is hasonló nekem,derékig érő hajam van és vágattam ilyet.fúú,de utáltam mindig szárítgatni.:SEgyszer volt jó,amikor levágta a fodrász.:DAzóta visszatértem az oldalfrufruhoz:DAz bevált

2010. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem,most ez a haj lett a tömegcucc egyébként,amit linkeltél:S
2010. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Első:

Akkor bármelyik hajra mondhatnád ezt h "tömegcucc", már bocs..Mindenki azt válassza, ami az arcformájához illik.


Amúgy kérdező, szerintem kérd ki a fodrászod véleményét, h illene-e hozzád, ez is egy egyszerű és szép frufru, de nem mkinek áll jól:)

2010. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem régebben asszimetrikus frufrum volt,2oldalt hosszabb,aztán egy picit rövidebb az egyik oldalon,majd jött lefelé ha értitek:) de meguntam,gondoltam oldalra lenövesztem,így meg csak akkor jó ha kifelé sütöm,az meg macerás,és nem mindig sikerül.ez meg annyira megtetszett:) de majd megkérdem a fodrászt.
2010. júl. 13. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem ne tetszenek az ilyen frufruk, szerintem csak azoknak áll viszonylag jól, akiknek magas homlokuk van.
2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont kezd már kimenni a divatból...

Emlékszem, ez a fru-fru kb. olyan 2-3 éve volt nagyon menő, ma már egyre kevesebb lánynak látok ilyet. Inkább az oldal fru-fru, vagy pedig semmilyen. Nekem is volt ilyenem, kb. 1 évig, de aztán meguntam és növeszteni kezdtem, ma már az államig ér. Nem is tervezem hogy mostanában visszavágatom. Amúgy is ebbe a nagy melegbe nagyon kényelmetlen lenne. :S :)

2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, bár nem rossz
2010. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem tetszik a teli frufru!

magas a homlokom jól állna,csak egy baj van ,hogy oldalt ahol van a választékom ott forgóm van ,szóvla mindig szétnyílna a frufru:(

amúgy ez a kép béna ,a szemüveg bazi nagy,:P

2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maga a frufru tetszik, bár én ebben a melegben nem ajánlanám, szörnyen tud melegíteni, inkább ősszel vágass, mikor már nem lesz ilyen meleg. Egyébként biztos vagy benne hogy ez neked jól állna? Az ilyen frufru kevés embernek áll jól.
2010. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!