Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A piercing helye eltűnik, ha...

A piercing helye eltűnik, ha kiveszem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csináltatok magamnak 15 évesen, és hordon 18 éves koromig. Szóval 3 évig. Akkor utánna begyógyulna a helye?

Csak mert stewardess szeretnék lenni, és nem hinném, hogy túl nagy előnyt jelentene egy lyuk az orromban, vagy a nyelvemben.



2012. nov. 3. 19:28
 1/8 anonim válasza:
a nyelveden már pár óra mulva is begyógyul, az orrodon pedignem fog látszódni a helye még ha 10 évig hordod akkor sem:)
2012. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyelveden nem marad meg a helye de a köldök orr szemöldök ajak piercing helye megmarad. Sajnos nekem is megmaradt a helyük :/
2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, de megmarad az orrba a helye nekem 4évig volt bent és látszik. 2ik voltam :)
2012. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
15 évig volt orrpiercingem és most olyan mintha semmi nem is lett volna ott soha.
2012. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy,de nem mindenki ilyen szerencsés mert ne agy isten begyullad ami nagyon tud fájni és felhójagosodik akkor már megmarad a helye.
2012. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez változó at orrban általában marad pici nyoma, a nyelveden természetesen mindegy mivel ugysem látszik.
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt orrpc-m de nekem nem látszik a helye ja és én szurattam a nyelvembe nem volt de állítólag az se látszik
2012. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 évig volt ajakpiercingem, kívül a lyuk még mindig megvan csak a belső része forrt be, orromban 1 évig volt, az teljesen megmaradt, szerintem vissza is tudnám rakni, pedig már 1 éve vettem ki vagy több is... mondjuk nem hiszem hogy ez olyasmi ami miatt valahova ne vennének fel.
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!