Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő meg a körmöm?...

Miért nem nő meg a körmöm? Nagyon idegesítt hogy nem nő és nagyon gyenge is át megy rajta a tű

Figyelt kérdés
:(
2012. nov. 4. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés, mi vitt rá arra hogy kipróbáld , át megy e rajta a tű?
2012. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
körömerősítő lakk és haj-és körömvitamin szedése, ha ez sem jön be, akkor vérkép
2012. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajvitamint szedj rá. Én 2 évig szedtem, nagyon szép erős volt a körmöm, hosszúra megnőtt, levágni is csak akkor szoktam ha meguntam, hogy hosszú. Aztán idén januárban abbahagytam a szedését, és azóta egy mm-esre nem tudtam megnöveszteni, mert szétmállott rétegekre és beszakadt. 2 hete szedem megint a hajvitamint, már 2-3 mm-esre megnőtt, nem tökéletesen egészséges, de már most sokkal jobb, mint előtte. Pedig csak olcsó hajvitamint veszek, dm-eset.
2012. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
HÁT HOGY MI VETT RÁ? NEM TUDOM EGYSZERŰEN KÍVÁNCSI VOLTAM
2012. nov. 4. 17:43
 5/7 anonim válasza:

Bocs az offért, de milyen az olcsó DM-es hajvitamin, kedves harmadik, és mennyire olcsó?

Én is kipróbálnám, de néha egyszerűen nem bírom lenyelni a nagy kapszulákat, és ezért nem szeretnék kidobni túl sok pénzt az ablakon :)

2012. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag nagy kapszula, de ahogy kicsit nedves lesz jól csúszik, nem tudom le tudnál-e nyelni ilyet. 999 Ft 60 db, napi egyet kell szedni, tehát 2 hónapra elég.

Amióta megírtam az előző választ szedtem tovább, és már nagyon jó állapotban vannak a körmeim. :)

Így néz ki a kapszula: [link]

2012. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm utolsó (még egyszer bocs az offért). Ma úgyis arra megyek, ki is próbálom, annyit tényleg megér, remélem le is bírom majd nyelni. Bár pont a Revalidtól alakult ki ez a kapszula-fóbiám, addig bármit le bírtam nyelni kb. víz nélkül is, de másfél hónap napi 2 kapszula valahogy kimerített... :S
2012. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!