Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vágassam le a hajam,...

Hogy vágassam le a hajam, hogy ne álljon el a frufrum?

Figyelt kérdés
Normál vastagságú, viszonylag erős hajam van. Sosem középen választom el, mindig kicsit lejjebb. Már többször is vágattam magamnak frufrut...egyeneset, ferdét, mindent. De egy idő után mindig kettéválik ott, ahol el van választva a hajam. Már meguntam, és elkezdem növeszteni, de most megint szeretnék...Mit csináljak, hogy ne váljon ketté?? :(

2012. nov. 4. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz nekem is forgóm van ott, azért válik ketté.
2012. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
oldalfrufru esetleg? egyébként úgy kell szárítan i és fésülni
2012. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most oldalfrufrum van...de jobban áll a ferde, és most olyat szeretnék...de hiába szárítom úgy, egy idő után kettéválik.

Lehet hogy rosszul van elválasztva?? vagy az mindegy?

2012. nov. 5. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kettényílik és tudom mennyire idegesítő. Kitapasztaltam, hogy ezen az segít, ha dúsabb frufrut vágatsz és mindig kicsit oldalirányba fésülöd.
2012. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, megfogadom a tanácsot :)
2012. nov. 8. 07:00
 6/6 anonim válasza:
Hat nem tudom nekem volt már frurfum és most is van de most nekem is ketté áll és oldalra Fésülöm meg hülyén néz ki mert két színű a hajam(egyik fekete , másik szőke ) olyan Melanie Martinez kinézetű
2020. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!