Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ciki, ha a hajam szép...

Nem ciki, ha a hajam szép loknisra megcsinálom reggel, de a frufrum egyenes marad?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha a frufrudat is begöndörítenéd az lenne fura inkább. :D Nekem sokáig volt frufrum és soha nem göndörítettem be. Nem is nagyon lehet. Úgyhogy szerintem nem ciki. Legalább is nekem még nem szólt be senki. :D
2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszi :D

És tényleg elképzeltem milyen lenne begöndörítve.. Huh :D

2012. okt. 24. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az a jó ha egyenesen hagyod a frufrud:D
2012. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Reggel próbáltam de sehogy sem sikerült begöndöríteni a hajam. Úgy állt mint egy madárijesztő.

Tegnap reggel kivasaltam és kifele állt, befelé akartam hogy álljon úgyhogy húztam rajta egyet és gyönyörű göndör lett és olyat szerettem volna, de nem lesz olyan akármit csinálok vele. Hogyan felejthettem el azt a mozdulatot egy nap alatt? :(

2012. okt. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!