Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoláriumtól lehetek olyan...

A szoláriumtól lehetek olyan fekete mint 1 néger?

Figyelt kérdés

[link]



Tehát mint pl ez a csávóka. Barnább börű vagyok mint 1 átlag ember nyáron cinkelnek azzal is hogy cigány vagyok... de így télre elmúlik eléggé. Sose voltam még szoliba ha heti 3X elmennék? 18/F


2012. nov. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nem. De annál nagyobb eséllyel kapsz bőrrákot, de az már nem az én bajom.
2012. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
nem viszont jó kis rinocérosz böröd lenne tőle.
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Európai ember sosem lesz olyan fekete mint egy néger. A szoli csak ráncossá, öreggé és pigmentfoltossá teszi a bőrt.
2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Inkább narancssárga lennél, mint egy répa.
2012. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem elég, hogy nem lennél iylen barna, narancssárga lenne a bőröd és aszott. Ezek után gondolkozz el azon, hányan tartanának vonzónak...
2012. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem,más a bőrfelépítése,mint az európai embernek.
2012. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bijjjus7 ***** válasza:
25%
Szia. Csatlakozom az előttem szólókhoz, mert más az európai emberek bőrtípusa, hiába vagy barna bőrű! De a barnább hatás érdekében érdemes a szolikban kapható krémeket is használni, mert nemcsak ápolják az ember bőrét, hanem a barnulást is intenzívebbé teszik! Sokféle szolárium létezik, szerintem a Csokicsöves szolik igazán természetes, de mégis nagyon jó barna színt adnak! :) Heti 2 max. 3 alkalom bőven elég, színmegtartásra pedig heti 1 alkalom!
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!