Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik festékkel lehet ilyen...

Melyik festékkel lehet ilyen színárnyalatot kapni?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan Magyarországon kapható hajfestékről ami nagyon hasonló Marcia Cross hajszínéhez? Régóta vagyok vörös de ezt az árnyaltot ami neki van(nak) nem találtam még meg.

Ha valaki nem ismerné itt egy pár kép:

[link]


ha valamelyik képen lévő hajszín árnyalatát segítenétek megtalálni hálás lennék! előre is köszi :)



2012. nov. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A fodrászok mindig keverik a festékeket, nem csak egy félét kennek fel és ő tuti nem magának pacsmagolja otthon a gagyi drogériás festékből.
2012. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt én is gondoltam h nema 300ft-os festékkel kenegeti otthon a haját, de valami hasonló drogériás festék csak van nem?

:)

2012. nov. 5. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Kallos Glow 843 [link]

Lady 8.43 [link]

Bármi más... ami 843... :D Fodrászkellékesben még sok másikat is találsz szerintem érdemes ott vásárolni, a drogériás festékek nem túl jók.

Meg ugye ez elég világos szín, ha sötétebb hajra fested, akkor már nem ilyen lesz, hanem sötétebb.

2012. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen fordász kellékesnél próbáld meg. Ott tuti van és tanácsot is adnak, a bolti festékek 90%-a nem olyan mint a képen.
2012. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! szerintem befogja fogni mert most olyan világos vörös vagyok ami szinte már szőke :D
2012. nov. 6. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!