Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasaló és hajegyenesítő...

Vasaló és hajegyenesítő szerek nélkül, hogyan lehet házilag kiegyenesíteni az enyhén göndör hajat?

Figyelt kérdés
Nagy körkefével próbáltam már szárítani tincsenként, de sikertelenül. Valakinek van más ötlete? Köszi.
2012. nov. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg sima fésüvel,de jobb lenne a vasaló...
2012. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon fontos hogy milyen hajszárítót használsz! én még 2-3 éve vettem egy olyat amit a fodrászom használt, és azzal nagyon jól be tudtam szárítani egyenesre a hajam. :) az ilyen profibb hajszárítók kb 10 ezernél kezdődnek, de egy hajvasaló is ennyi, megéri befektetni ha tudsz.
2012. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lapos KEFÉT kell,hogy beszerezz :) azzal nagyon egyszerűen kitudod szárítani.
2012. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szárítás közben fésüld folyamatosan, akkor kiegyenesedik. de nem lesz tartós.
2012. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs 3.49től. ->vizes hajat csatold fel estére így
2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!