Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék szem fehér bőr és vörös...

Kék szem fehér bőr és vörös haj? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Barna a hajam, és arra gondoltam átváltok valami mahagónira...szerintetek dögös lenne egy kék szem fehér bőrhöz?
2012. nov. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
képet nem tudsz linkelni?
2012. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
magadról természetesen,nem a hajról:)
2012. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az én leptopomon vagyok most, sajna nem ://
2012. nov. 7. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Kék a szemem, fehér a bőröm és mahagóni színű a hajam :) mindenki szerint nagyon jól áll (jobban, mint anno a szőke).
2012. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 éve én is szőke voltam :) aztán most csokibarna vagyok és erre a hajszínre mindenki azt mondja, hogy a leggyönyörűbb...de ma mondták h egy sötét mahagóni se lenne rossz és szeretném kipróbálni, de bizonytalan vagyok..://
2012. nov. 7. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexi a vörös, persze csak a szép, nem kipirosodós bőrhöz.
2012. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen, de lehet hogy nem. Ennél konkrétabbat hogy lehetne már válaszolni erre? Látni kéne az arcod, ez nem csak a bőrtől meg a szemtől függ. Amúgy én annyira nem szeretem a vörös hajat, de nem vetem meg, ha egy aranyos pofin van. 20/F
2012. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!