Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a göndör...

Mit lehet csinálni a göndör hajammal?

Figyelt kérdés
nagyon dús és göndör hajam van és nem tudok vele mit kezdeni .többször probáltam már kivasalni de 10 perc mulva már szinte semmi jele hogy kivasaltam.de egyszer régen a fodrász kivasalta és akkor majdnem 2napig sima maradt,de én soha nem tudom kivasalni pedig már most vettem a harmadik hajvasalóm (ez ugyan olyan mint a fodrászé) de valamiért nem sikerül olyanra kivasalnom mint a fodrász.és egyébként is nincs ötletem hogy hogy hordjam.szreintetek?hogyhodjam?mit kezdjek vele?

2012. nov. 9. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy göndör
2012. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha, ki lenne ritkítva?Fodrász meg tudja csinálni és akkor nem olyan dús meg vastag és úgy már könnyebb lesz kivasalni.
2012. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megtudnád csinálni ugyanazt mint a fodrász akkor a ök éhenhalnának. Magadnak ternészetes hogy nehezbb mivel nem is esik annyira kézre. na meg a fodrász elötte már eleve úgy szárítja hogy kihúzza, csak rávasal pluszban.
2012. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!